Gegužės 9 d. į policiją kreipėsi trijų automobilių savininkai. Jurbarkiečiai nukentėjo nuo vagių, kurie pasisavino automobilių šoninio vaizdo veidrodėlius. Visos vagystės įvykdytos Dariaus ir Girėno gatvėje.
Pirmiausia policijai apie vagystę pranešė du vyrai. Vagys pasisavino „Škoda Octavia“ ir „Mercedes-Benz“ veidrodėlius. Pirmojo automobilio vairuotojas patyrė 150 eurų nuostolį, antrojo – 300 eurų.
Kiek vėliau į pareigūnus kreipėsi ir moteris. Nuo jos „Lexus“ automobilio veidrodėlius nulupę nusikaltėliai padarė 200 eurų žalą.
Masinių automobilių veidrodžių vagysčių yra pasitaikę ir anksčiau. Tuomet per keletą naktų buvo pavogta nuo kelių dešimčių iki šimto veidrodėlių. Tiesa, į pareigūnus tada kreipėsi kur kas mažiau nukentėjusiųjų.
Surasti vagių policijai tuomet nepavyko. Nors įtariamųjų būta, pritrūko įrodymų.
„Šviesos“ inform.
























