Baigėsi tradicinis futbolo turnyras Kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Aikštėje dėl geriausiųjų vardo šiemet rungtyniavo šešios komandos iš Jurbarko miesto, rajono ir Kauno.
„Buvo užsiregistravusios aštuonios komandos, tačiau dvi ekipos iš Šakių ir Vadžgirio į turnyrą neatvyko“, – sakė Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Antanas Domeika.
Futbolo aikštėje susirėmė „Imsrės“, „Vulkano“, „Potvynio“ ir „Mituvos“ komandos iš Jurbarko, „Skirsnemunė“ bei „Nadruvis“ iš Kauno. Turnyrą laimėjo 11 taškų surinkusi „Imsrės“ ekipa. Antroji vieta atiteko „Vulkanui“ su 10 taškų, trečioji – „Potvyniui“ – 7 taškai.
Geriausiu turnyro žaidėju tapo 5 įvarčius pelnęs „Imsrės“ futbolininkas Matas Venslauskas. Geriausias vartininkas – „Vulkano“ atstovas – Lukas Dapkus.
„Šviesos“ inf.























