Liepos 22 dieną Jurbarko rajone ugniagesiai gesino du pastatų gaisrus. Vienas jų kilo Raudonėje, kitas – Jurbarke, S. Daukanto gatvėje. Abiejų įvykių aplinkybės tiriamos.
Apie 9.57 val. gautas pranešimas, kad Raudonės miestelyje, Pilies gatvėje, dega namas ir sproginėja stogo šiferis.
Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė mūrinė lauko virtuvė ir prie jos priblokuotas medinis priestatas. Per gaisrą nudegė šiferiu dengtas stogas, apdegė ir aprūko pastato vidus bei jame buvę daiktai. Gesinant liepsnas pastato vidus buvo sulietas vandeniu.





Pranešama, kad pastato savininkas kol kas nenustatytas. Dūmų detektoriaus pastate nebuvo.
Tą pačią dieną, apie 15 val., ugniagesiai iškviesti į S. Daukanto gatvę. Pranešta, kad atvira liepsna dega namas. Atvykus paaiškėjo, jog liepsnoja ūkinis pastatas.
Gaisro metu sukrito ir sudegė pastato stogas, apdegė bei vandeniu buvo sulieti viduje laikyti daiktai. Gesindami gaisrą ugniagesiai nuo hidranto nutiesė 60 metrų magistralinę vandens tiekimo liniją.
Ugniagesiams pavyko apsaugoti už penkių metrų nuo gaisravietės stovintį gyvenamąjį namą ir vos už vieno metro esančią lauko virtuvę.
Abiejų gaisrų priežastys ir aplinkybės tiriamos.





















