Ne paslaptis, kad patalynė miegamajame – ne tik komforto, bet ir kambario estetikos dalis, todėl palaikyti tiek kokybišką miegą, tiek gaminio išvaizdos ilgaamžiškumą reikalauja žinių ir pastangų.
Švari, maloniai kvepianti patalynė – atgaiva kūnui ir protui po aktyvios ir darbingos dienos, joje miegoti yra kur kas maloniau, todėl specialistai rekomenduoja patalynę skalbti reguliariai ir priklausomai nuo gyvenimo būdo kas 1-3 savaites.
Prabangi, išskirtinių audinių patalynė yra ne tik ypatingas malonumas miego metu, bet ir miegamojo interjero puošmena, todėl svarbu tinkamai ją prižiūrėti, kad nemažos investicijos kokybiškam miegui ir miegamojo grožiui suteiktų jaukumo ir džiugintų ne vienerius metus.
Nors rūpintis prabangiais patalais nėra pernelyg sunki užduotis, visgi vertėtų nuolat prisiminti, jog aukštos kokybės medžiagos, specialiomis sąlygomis auginamos žaliavos reikalauja ir atitinkamos priežiūros. Kaip saugome ir prižiūrime prabangesnius drabužius, taip turime saugoti ir prabangesnę patalynę. Vadovaukitės šiais patarimais, kaip skalbti patalynę, ir mėgaukitės nuostabiu nakties miegu!
UAB „Lonas“ komanda daugybę laiko skiria savo produktų testavimui ir naudojimui kasdieniniame gyvenime, kad galėtų sukurti ir pateikti tinkamas priežiūros instrukcijas savo klientams. Patalynė siuvama iš Premium klasės 100% medvilnės satino audinių (vienspalvių ir margintų skaitmeninės spaudos technologija) bei minkštinto 100% ilgapluoščio lino.
Patalynės priežiūra, skalbimas ir džiovinimas. Pagrindinės priežiūros klaidos
Šviesių ir tamsių spalvų patalynės priežiūros skirtumai
Įprastai patalynės techninėse etiketėse galime rasti privalomą gaminio sudėties informaciją ir gamintojo rekomenduojamą priežiūros informaciją. Itin dažnai pateikta informacija yra standartinio pobūdžio nepaisant audinių unikalumo, dažymo būdų, spalvų intensyvumo. Kviečiame susipažinti su esminiais skirtumais, kaip prižiūrėti skirtingo spalvų intensyvumo patalynę.
Ar prieš naudojimą reikia naują patalynę skalbti?
Patalynės gamybos procesas yra ilgas ir sudėtingas, pradedant medžiagos audimu, dažymu, dažų užtvirtinimu, baigiant siuvimu, pakavimu ir t.t. Prieš naudojant rekomenduojama ją išskalbti. Patalynė galbūt praras tą pirminę prekinę išvaizdą, kuria norisi pasimėgauti, tačiau bus švari, puri ir minkšta. Dažymo procese naudojamos technologijos dažnai sukietina audinį, o jį praskalavus patalynė tampa kur kas minkštesnė ir malonesnė liečiantis prie kūno.
Natūralūs būdai apsaugoti patalynę nuo blukimo
Bet kuria technologija marginti audiniai, skirti patalynės siuvimui, turi tikimybę pablukti, todėl svarbu, kad gaminius prižiūrėtumėte tinkamai. Akcentuojame skalbiklių svarbą, kad jie būtų kiek įmanoma švelnesni ir be balinamųjų ingredientų (tokie skalbikliai tinka tik baltai patalynei), optimaliai žemą skalbimo temperatūrą, o natūraliai dezinfekcijai naudoti aukštos temperatūros lyginimo programą.
Siekiant kuo ilgiau išlaikyti patalynės sodrias ir ryškias spalvas, galite išbandyti šias natūralias priemones, apsaugančias audinius nuo blukimo:
Nors laikui bėgant visos patalynės ir audiniai natūraliai dėvisi, atidumas gaminiui ir jo tausojimas gali stipriai prailginti jo tarnavimo laiką. Jei naudosite papildomas atsargumo priemones skalbimo metu ir laikysitės skalbimo patarimų, patalynės spalvos išliks skaisčios, sodrios ir gyvybingos bei jūsų miegui ir miegamojo interjerui sukurs maksimalų komfortą ir grožį!
LONAS inform.